Umywalka podłogowa 45x45 cm okrągła wolnostojąca brąz/beż REAU3614 Rea Anya
Umywalka podłogowa 45x45 cm okrągła wolnostojąca brąz/beż REAU3614 Rea Anya
- Nr katalogowy: REAU3614
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 467,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Anya |
| Nr katalogowy | REAU3614 |
| Dłuższy bok | 45 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Typ | wolnostojąca |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | brąz/beż |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 5906366023279 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 90 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 44,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |