Umywalka podłogowa 53x39.5 cm wolnostojąca biała VALFS5300AWHA Rak Ceramics Valet
Umywalka podłogowa 53x39.5 cm wolnostojąca biała VALFS5300AWHA Rak Ceramics Valet
- Nr katalogowy: VALFS5300AWHA
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 254,16zł
Opis produktu
| Marka | Rak Ceramics |
| Seria | Valet |
| Nr katalogowy | VALFS5300AWHA |
| Dłuższy bok | 53 cm |
| Krótszy bok | 39.5 cm |
| Typ | wolnostojąca |
| Kształt | inna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | po lewej stronie, po prawej stronie |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Waga z opakowaniem | 42,00 kg |