Umywalka z szafką 34 cm dąb H8612802671061 Laufen Base 2.0
Umywalka z szafką 34 cm dąb H8612802671061 Laufen Base 2.0
- Nr katalogowy: H8612802671061
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 573,50zł
Wybierz wariant:
Kolor szafki
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Base 2.0 |
| Nr katalogowy | H8612802671061 |
| Dłuższy bok | 34 cm |
| Krótszy bok | 22 cm |
| Wysokość (zestawu) | 63.7 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb |
| Kod EAN | 7612738144302 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 72 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |