Umywalka z szafką 36 cm dąb 504130PS1 Geberit Selnova Square
Umywalka z szafką 36 cm dąb 504130PS1 Geberit Selnova Square
- Nr katalogowy: 504130PS1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 182,35zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | Selnova Square |
| Nr katalogowy | 504130PS1 |
| Dłuższy bok | 36 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Wysokość (zestawu) | 69.7 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb |
| Kod EAN | 4064746107955 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 43 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii