Umywalka z szafką 36 cm orzech 504130JR1 Geberit Selnova Square
Umywalka z szafką 36 cm orzech 504130JR1 Geberit Selnova Square
- Nr katalogowy: 504130JR1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 899,23zł
- Cena katalogowa: 1 090,15 zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | Selnova Square |
| Nr katalogowy | 504130JR1 |
| Dłuższy bok | 36 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Wysokość (zestawu) | 69.7 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | orzech |
| Kod EAN | 4064746107948 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 43 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii