Umywalka z szafką 50 cm białą 504132001 Geberit Selnova Square
Umywalka z szafką 50 cm białą 504132001 Geberit Selnova Square
- Nr katalogowy: 504132001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 029,83zł
- Cena katalogowa: 1 271,45 zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | Selnova Square |
| Nr katalogowy | 504132001 |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Wysokość (zestawu) | 69.7 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Kod EAN | 4064746107252 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 78 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 28,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii