Umywalka z szafką 55 cm białą 504137001 Geberit Selnova Square
Umywalka z szafką 55 cm białą 504137001 Geberit Selnova Square
- Nr katalogowy: 504137001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 908,35zł
- Cena katalogowa: 2 543,03 zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | Selnova Square |
| Nr katalogowy | 504137001 |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 48 cm |
| Wysokość (zestawu) | 62 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Kod EAN | 4064746107351 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 54 x 85 cm |
| Waga z opakowaniem | 42,25 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii