Umywalka z szafką 60 cm 504138JK1 Geberit Selnova Square
Umywalka z szafką 60 cm 504138JK1 Geberit Selnova Square
- Nr katalogowy: 504138JK1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 036,28zł
- Cena katalogowa: 2 724,33 zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | Selnova Square |
| Nr katalogowy | 504138JK1 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 48 cm |
| Wysokość (zestawu) | 62 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kod EAN | 4064746108334 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 55 x 85 cm |
| Waga z opakowaniem | 41,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii