Umywalka z szafką 60 cm dąb AMZTE0042N Astor Mona
Umywalka z szafką 60 cm dąb AMZTE0042N Astor Mona
- Nr katalogowy: AMZTE0042N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 619,52zł
Wybierz wariant:
Kolor szafki
Opis produktu
| Marka | Astor |
| Seria | Mona |
| Nr katalogowy | AMZTE0042N |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 47 cm |
| Wysokość (zestawu) | 52 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb |
| Kod EAN | 5907798051878 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 27 x 73 cm |
| Waga z opakowaniem | 36,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |