Umywalka z szafką 80 cm 504139DB1 Geberit Selnova Square
Umywalka z szafką 80 cm 504139DB1 Geberit Selnova Square
- Nr katalogowy: 504139DB1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 555,74zł
- Cena katalogowa: 3 389,88 zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | Selnova Square |
| Nr katalogowy | 504139DB1 |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 48 cm |
| Wysokość (zestawu) | 62 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kod EAN | 4064746108365 |
| Wymiary z opakowaniem | 93 x 72 x 69 cm |
| Waga z opakowaniem | 53,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii