Wanna narożna 170x77 cm prostokątna biała B157008005 Riho Desire
Wanna narożna 170x77 cm prostokątna biała B157008005 Riho Desire
- Nr katalogowy: B157008005
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 9 674,96zł
- Cena katalogowa: 11 423,01 zł
Opis produktu
| Marka | Riho |
| Seria | Desire |
| Nr katalogowy | B157008005 |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 77 cm |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 8720702228992 |
| Waga z opakowaniem | 50,00 kg |
Produkty z serii