Wanna prostokątna 150x70 cm 133100010001 Kaldewei Saniform Plus Star
Wanna prostokątna 150x70 cm 133100010001 Kaldewei Saniform Plus Star
- Nr katalogowy: 133100010001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 194,93zł
- Cena katalogowa: 2 874,51 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Pojemność
(l)
Opis produktu
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Saniform Plus Star |
| Nr katalogowy | 133100010001 |
| Dłuższy bok | 150 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 82 l |
| Materiał | Stalowa |
| Odpływ | Z boku |
| Kod EAN | 4001112228302 |
| Wymiary z opakowaniem | 71 x 41 x 151 cm |
| Waga z opakowaniem | 36,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |