Wanna prostokątna 150x70 cm biała 133100013001 Kaldewei Saniform Plus Star
Wanna prostokątna 150x70 cm biała 133100013001 Kaldewei Saniform Plus Star
- Nr katalogowy: 133100013001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 520,69zł
- Cena katalogowa: 3 377,58 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Pojemność
(l)
Opis produktu
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Saniform Plus Star |
| Nr katalogowy | 133100013001 |
| Dłuższy bok | 150 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 82 l |
| Materiał | stalowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4001112480410 |
| Wymiary z opakowaniem | 71 x 41 x 151 cm |
| Waga z opakowaniem | 36,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |