Wanna prostokątna 160x70 cm biała 3WSTS1P16070BMG Schedline Solia White Mat SET
Wanna prostokątna 160x70 cm biała 3WSTS1P16070BMG Schedline Solia White Mat SET
- Nr katalogowy: 3WSTS1P16070BMG
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 664,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Solia White Mat SET |
| Nr katalogowy | 3WSTS1P16070BMG |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 190 l |
| Wyposażenie | nogi |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805741446 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Dane producenta | Zobacz |