Wanna prostokątna 170x70 cm biała 290500011001 Kaldewei Classic Duo
Wanna prostokątna 170x70 cm biała 290500011001 Kaldewei Classic Duo
- Nr katalogowy: 290500011001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 204,34zł
- Cena katalogowa: 5 705,97 zł
Opis produktu
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Classic Duo |
| Nr katalogowy | 290500011001 |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 110 l |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | stalowa |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4063728650618 |
| Wymiary z opakowaniem | 71 x 43 x 171 cm |
| Waga z opakowaniem | 47,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |