Wanna prostokątna 170x70 cm biała 3WSTS1P17070BMG Schedline Solia White Mat
Wanna prostokątna 170x70 cm biała 3WSTS1P17070BMG Schedline Solia White Mat
- Nr katalogowy: 3WSTS1P17070BMG
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 533,08zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Solia White Mat |
| Nr katalogowy | 3WSTS1P17070BMG |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 210 l |
| Wyposażenie | nogi |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805738163 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Dane producenta | Zobacz |