Wanna prostokątna 170x75 cm biała 3WSPCS1P17075BMG Schedline Celestia
Wanna prostokątna 170x75 cm biała 3WSPCS1P17075BMG Schedline Celestia
- Nr katalogowy: 3WSPCS1P17075BMG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 761,00zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Celestia |
| Nr katalogowy | 3WSPCS1P17075BMG |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 360 l |
| Wyposażenie | stelaż |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805741361 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |