Wanna prostokątna 170x75 cm biała 3WSTC1P17075BMG Schedline Celicia White Mat
Wanna prostokątna 170x75 cm biała 3WSTC1P17075BMG Schedline Celicia White Mat
- Nr katalogowy: 3WSTC1P17075BMG
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 737,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Celicia White Mat |
| Nr katalogowy | 3WSTC1P17075BMG |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 360 l |
| Wyposażenie | nogi |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805738156 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Dane producenta | Zobacz |