Wanna prostokątna 170x75 cm biała 3WSTS1P17075BMG Schedline Solia White Mat
Wanna prostokątna 170x75 cm biała 3WSTS1P17075BMG Schedline Solia White Mat
- Nr katalogowy: 3WSTS1P17075BMG
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 913,99zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Solia White Mat |
| Nr katalogowy | 3WSTS1P17075BMG |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 235 l |
| Wyposażenie | nogi |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805741453 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Dane producenta | Zobacz |