Wanna prostokątna 170x75 cm biała A248630000 Roca Ona
Wanna prostokątna 170x75 cm biała A248630000 Roca Ona
- Nr katalogowy: A248630000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 165,00zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Ona |
| Nr katalogowy | A248630000 |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 277 l |
| Wyposażenie | nogi |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | inna |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 8433290854190 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 86 x 179 cm |
| Waga z opakowaniem | 171,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii