Wanna prostokątna 180x80 cm biała 3WSTC1P18080BMG Schedline Celicia White Mat
Wanna prostokątna 180x80 cm biała 3WSTC1P18080BMG Schedline Celicia White Mat
- Nr katalogowy: 3WSTC1P18080BMG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 109,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Celicia White Mat |
| Nr katalogowy | 3WSTC1P18080BMG |
| Dłuższy bok | 180 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Pojemność | 397 l |
| Wyposażenie | nogi |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805741422 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Dane producenta | Zobacz |