Wanna prostokątna 180x80 cm biała B159001005 Riho Lugo
Wanna prostokątna 180x80 cm biała B159001005 Riho Lugo
- Nr katalogowy: B159001005
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 390,02zł
Opis produktu
| Marka | Riho |
| Seria | Lugo |
| Nr katalogowy | B159001005 |
| Dłuższy bok | 180 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 8720702199476 |
| Waga z opakowaniem | 51,00 kg |