Wanna prostokątna 180x80 cm biała #WKV180WZB Besco Vera
Wanna prostokątna 180x80 cm biała #WKV180WZB Besco Vera
- Nr katalogowy: #WKV180WZB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 108,67zł
- Cena katalogowa: 3 708,45 zł
Opis produktu
| Marka | Besco |
| Seria | Vera |
| Nr katalogowy | #WKV180WZB |
| Dłuższy bok | 180 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Pojemność | 203 l |
| Wyposażenie | nogi |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | inna |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905832905927 |
| Waga z opakowaniem | 46,00 kg |
Kupowane z