Wanna przyścienna 170x73 cm owalna biała E230XLPWH Corsan Intero
Wanna przyścienna 170x73 cm owalna biała E230XLPWH Corsan Intero
- Nr katalogowy: E230XLPWH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 724,01zł
Opis produktu
| Marka | Corsan |
| Seria | Intero |
| Nr katalogowy | E230XLPWH |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 73 cm |
| Kształt | owalna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5902767649506 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 74 x 172 cm |
| Waga z opakowaniem | 90,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |