Wanna przyścienna 170x77 cm owalna biała E043XLWH Corsan Nauti
Wanna przyścienna 170x77 cm owalna biała E043XLWH Corsan Nauti
- Nr katalogowy: E043XLWH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 594,00zł
Opis produktu
| Marka | Corsan |
| Seria | Nauti |
| Nr katalogowy | E043XLWH |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 77 cm |
| Kształt | owalna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5902767649247 |
| Waga z opakowaniem | 42,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z