Wanna przyścienna 170x80 cm prostokątna biała #WA170ZPZZ Besco Zoya
Wanna przyścienna 170x80 cm prostokątna biała #WA170ZPZZ Besco Zoya
- Nr katalogowy: #WA170ZPZZ
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 9 670,63zł
Opis produktu
| Marka | Besco |
| Seria | Zoya |
| Nr katalogowy | #WA170ZPZZ |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905031821080 |
| Wymiary z opakowaniem | 83 x 86 x 153 cm |
| Waga z opakowaniem | 63,00 kg |
Kupowane z
Produkty z serii