Wanna wolnostojąca 170x75 cm owalna biała H2400820000001 Laufen Lua
Wanna wolnostojąca 170x75 cm owalna biała H2400820000001 Laufen Lua
- Nr katalogowy: H2400820000001
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 9 254,77zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Lua |
| Nr katalogowy | H2400820000001 |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Kształt | owalna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 7612738157715 |
| Wymiary z opakowaniem | 77 x 60 x 172 cm |
| Waga z opakowaniem | 45,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii