Wanna wolnostojąca 170x80 cm owalna biała-czarna #WWA170DMBB Besco Deeva
Wanna wolnostojąca 170x80 cm owalna biała-czarna #WWA170DMBB Besco Deeva
- Nr katalogowy: #WWA170DMBB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 681,60zł
Opis produktu
| Marka | Besco |
| Seria | Deeva |
| Nr katalogowy | #WWA170DMBB |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kształt | owalna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Kod EAN | 5905832921590 |
| Waga z opakowaniem | 52,00 kg |