Wanna wolnostojąca 178x82 cm owalna biała H2459710000001 Laufen Ilbagnoalessi
Wanna wolnostojąca 178x82 cm owalna biała H2459710000001 Laufen Ilbagnoalessi
- Nr katalogowy: H2459710000001
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 13 618,32zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Ilbagnoalessi |
| Nr katalogowy | H2459710000001 |
| Dłuższy bok | 178 cm |
| Krótszy bok | 82 cm |
| Kształt | owalna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 7612738327620 |
| Wymiary z opakowaniem | 118 x 86 x 218 cm |
| Waga z opakowaniem | 84,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii