Wanna z nośnikiem 150x70 cm biała 3WSTSS1P15070BMG Schedline Solia White Mat SET
Wanna z nośnikiem 150x70 cm biała 3WSTSS1P15070BMG Schedline Solia White Mat SET
- Nr katalogowy: 3WSTSS1P15070BMG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 314,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Solia White Mat SET |
| Nr katalogowy | 3WSTSS1P15070BMG |
| Dłuższy bok | 150 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 180 l |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805741484 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Dane producenta | Zobacz |