Wanna z nośnikiem 160x70 cm biała 3WSTSS1P16070BMG Schedline Solia White Mat
Wanna z nośnikiem 160x70 cm biała 3WSTSS1P16070BMG Schedline Solia White Mat
- Nr katalogowy: 3WSTSS1P16070BMG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 424,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Solia White Mat |
| Nr katalogowy | 3WSTSS1P16070BMG |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 190 l |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805741491 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Dane producenta | Zobacz |