Wanna z nośnikiem 170x75 cm biała 3WSPAS1P17075BMG Schedline Artemis
Wanna z nośnikiem 170x75 cm biała 3WSPAS1P17075BMG Schedline Artemis
- Nr katalogowy: 3WSPAS1P17075BMG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 750,00zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Artemis |
| Nr katalogowy | 3WSPAS1P17075BMG |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 235 l |
| Wyposażenie | stelaż |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805741415 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Waga z opakowaniem | 38,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |