Wanna z nośnikiem 170x75 cm biała 3WSTCS1P17075BMG Schedline Celicia White Mat SET
Wanna z nośnikiem 170x75 cm biała 3WSTCS1P17075BMG Schedline Celicia White Mat SET
- Nr katalogowy: 3WSTCS1P17075BMG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 619,01zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Celicia White Mat SET |
| Nr katalogowy | 3WSTCS1P17075BMG |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 360 l |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805741460 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Dane producenta | Zobacz |