Wanna z nośnikiem 180x80 cm biała 3WSTCS1P18080BMG Schedline Celicia White Mat SET
Wanna z nośnikiem 180x80 cm biała 3WSTCS1P18080BMG Schedline Celicia White Mat SET
- Nr katalogowy: 3WSTCS1P18080BMG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 864,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Celicia White Mat SET |
| Nr katalogowy | 3WSTCS1P18080BMG |
| Dłuższy bok | 180 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Pojemność | 397 l |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905805741477 |
| Wymiary z opakowaniem | 111 x 111 x 111 cm |
| Dane producenta | Zobacz |