Wąż prysznicowy 120 cm 913460912AC Tres Selection
Wąż prysznicowy 120 cm 913460912AC Tres Selection
- Nr katalogowy: 913460912AC
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 180,11zł
- Cena katalogowa: 220,17 zł
Opis produktu
| Marka | Tres |
| Seria | Selection |
| Nr katalogowy | 913460912AC |
| Długość | 120 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 8429546500614 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 4 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,42 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii