Wąż prysznicowy 125 cm czarny 59995131200 Keuco
Wąż prysznicowy 125 cm czarny 59995131200 Keuco
- Nr katalogowy: 59995131200
- Dostępność: do 28 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 599,82zł
- Cena katalogowa: 839,99 zł
Opis produktu
| Marka | Keuco |
| Nr katalogowy | 59995131200 |
| Długość | 125 cm |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 4017214613113 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 66 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |