Wąż prysznicowy 125 cm polished nickel 28362BE1 Grohe Silverflex
Wąż prysznicowy 125 cm polished nickel 28362BE1 Grohe Silverflex
- Nr katalogowy: 28362BE1
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 157,92zł
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Silverflex |
| Nr katalogowy | 28362BE1 |
| Długość | 125 cm |
| Kolor | inny |
| Szczegóły koloru Grohe | Polished Nickel |
| Kod EAN | 4005176775444 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 4 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii