Wąż prysznicowy 150 cm miedź wazEBC Kohlman Axel Brushed Copper
Wąż prysznicowy 150 cm miedź wazEBC Kohlman Axel Brushed Copper
- Nr katalogowy: wazEBC
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 220,00zł
Opis produktu
| Marka | Kohlman |
| Seria | Axel Brushed Copper |
| Nr katalogowy | wazEBC |
| Długość | 150 cm |
| Kolor | miedź |
| Kod EAN | 5902205569502 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 3 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |