Wąż prysznicowy 160 cm UV0610007004 Duravit
Wąż prysznicowy 160 cm UV0610007004 Duravit
- Nr katalogowy: UV0610007004
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 134,46zł
- Cena katalogowa: 168,51 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Duravit |
| Nr katalogowy | UV0610007004 |
| Długość | 160 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 4067116114034 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 19 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,34 kg |
| Dane producenta | Zobacz |