Wąż prysznicowy 175 cm 28388A00 Grohe Silverflex
Wąż prysznicowy 175 cm 28388A00 Grohe Silverflex
- Nr katalogowy: 28388A00
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 195,48zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szczegóły koloru Grohe
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Silverflex |
| Nr katalogowy | 28388A00 |
| Długość | 175 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 4005176427701 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 5 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii