Wieszak na ręcznik biały 18041W Stella
Wieszak na ręcznik biały 18041W Stella
- Nr katalogowy: 18041W
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 48,82zł
Opis produktu
| Marka | Stella |
| Nr katalogowy | 18041W |
| Rodzaj | wieszak |
| Kolor | biały |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 5908219759755 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 5 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |