Wózek wielofunkcyjny na kółkach 71x32 cm 71560800 Wenko
Wózek wielofunkcyjny na kółkach 71x32 cm 71560800 Wenko
- Nr katalogowy: 71560800
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 340,84zł
Opis produktu
| Marka | Wenko |
| Nr katalogowy | 71560800 |
| Dłuższy bok | 71 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Rodzaj | inny |
| Kod EAN | 4008838449615 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 85 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |