Wpust podłogowy 13 cm stal 4521011 Kessel Practicus
Wpust podłogowy 13 cm stal 4521011 Kessel Practicus
- Nr katalogowy: 4521011
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 691,33zł
Opis produktu
| Marka | Kessel |
| Seria | Practicus |
| Nr katalogowy | 4521011 |
| Rodzaj | punktowy |
| Długość | 13 cm |
| Kolor | stal |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 21 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii