Żarówka 1x8 W 3000 K e27 2672022701 Nordlux A60
Żarówka 1x8 W 3000 K e27 2672022701 Nordlux A60
- Nr katalogowy: 2672022701
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 56,23zł
Wybierz wariant:
Moc żarówki
(W)
Jasność
(Lm)
Barwa światła
Ilość sztuk w opakowaniu
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | A60 |
| Nr katalogowy | 2672022701 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 8 W |
| Jasność | 806 Lm |
| Kąt padania światła | 220 º |
| Temperatura barwy | 3000 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5704924026065 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 15 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii