Żarówka dekoracyjna 1x3.4 W 1800 K e27 2680022747 Nordlux DecoE27
Żarówka dekoracyjna 1x3.4 W 1800 K e27 2680022747 Nordlux DecoE27
- Nr katalogowy: 2680022747
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 277,04zł
Wybierz wariant:
Moc żarówki
(W)
Jasność
(Lm)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | DecoE27 |
| Nr katalogowy | 2680022747 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 3.4 W |
| Jasność | 60 Lm |
| Kąt padania światła | 360 º |
| Temperatura barwy | 1800 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5704924026119 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 15 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |