Żarówka LED 1x10 W 3000 K e27 10588 Nowodvorski Lighting Bulb LED
Żarówka LED 1x10 W 3000 K e27 10588 Nowodvorski Lighting Bulb LED
- Nr katalogowy: 10588
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 51,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Bulb LED |
| Nr katalogowy | 10588 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 10 W |
| Jasność | 1100 Lm |
| Kąt padania światła | 360 º |
| Temperatura barwy | 3000 K |
| Klasa energetyczna | E |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5903139105880 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 12 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii