Żarówka LED 1x10.5 W 2700 K e27 929002026155 Philips Classic
Żarówka LED 1x10.5 W 2700 K e27 929002026155 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929002026155
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 46,58zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929002026155 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 10.5 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 100 W |
| Jasność | 1521 Lm |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8718699763015 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 19 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |