Żarówka LED 1x10.5 W 4000 K e27 929002026228 Philips Classic
Żarówka LED 1x10.5 W 4000 K e27 929002026228 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929002026228
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 44,61zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929002026228 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 10.5 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 100 W |
| Jasność | 1521 Lm |
| Kąt padania światła | 240 º |
| Temperatura barwy | 4000 K |
| Barwa światła | neutralna |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 20000 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8718699762070 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 7 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |