Żarówka LED 1x2.3 W 2700 K e14 929003800801 Philips UltraEfficient
Żarówka LED 1x2.3 W 2700 K e14 929003800801 Philips UltraEfficient
- Nr katalogowy: 929003800801
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 42,65zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | UltraEfficient |
| Nr katalogowy | 929003800801 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 2.3 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 40 W |
| Jasność | 485 Lm |
| Kąt padania światła | 300 º |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Kształt | świeczka |
| Żywotność | 50000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8720169310797 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 14 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,18 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii