Żarówka LED 1x4 W 2700 K e14 109092 Markslöjd Classic
Żarówka LED 1x4 W 2700 K e14 109092 Markslöjd Classic
- Nr katalogowy: 109092
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 43,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 109092 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4 W |
| Kąt padania światła | 360 º |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Kształt | świeczka |
| Funkcje dodatkowe | ściemnianie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 7330024620025 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 8 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,02 kg |
| Dane producenta | Zobacz |